zerototycoon.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

The League (2009-2010)Seriale zerototycoon.com

Serial komediowy, który opowiada o grupie przyjaciół i ich rodzinach. Łączą ich wspólne rozgrywki Football Fantasy League, czyli wirtualne mecze z prawdziwymi, profesjonalnymi zawodnikami. Przyjrzymy się z przymrużeniem oka perypetiom zawodników i kibiców, a w szczególności ich przyjaźniom, małżeństwom, rodzicielstwu, dorastaniu, czy wręcz niechęci do dorosłego życia.W obsadzie The League znaleźli się zyskujący popularność aktorzy i komicy. Mark Duplass (The Puffy Chair) wciela się w postać Petea, wielokrotnego mistrza ligi, który ma trudności z prowadzeniem "dorosłego" życia. Stephen Rannazzisi (Kim jest Samantha?) gra Kevina, cenionego asystenta prokuratora okręgowego, szczęśliwego męża i ojca, pragnącego zdobyć nieosiągalne trofeum ligi. Nick Kroll (Stary, kocham cię) występuje w roli Ruxina, któremu nigdy nie udało się zwyciężyć w lidze, ale jest przekonany o swojej nieprzeciętnej mądrości. Andre, grany przez Paula Scheera (30 Rock), jest najbardziej popularny z całej grupy, ale od czasów licealnych wszyscy traktują go jak worek treningowy. Jon Lajoie (Everyday Normal Crew) wciela się w Taco, młodszego brata Kevina, muzyka na pół etatu i pełnoetatowego palacza marihuany. Nie interesuje go futbol, ani nic innego poza spędzaniem czasu z kumplami, których wyglądu czasami nie pamięta. Katie Aselton (Biuro) gra Jenny, żonę Kevina, a także jego tajną, lepszą połowę w lidze. Leslie Bibb (Talladega Nights) wciela się w Meegan, żonę Petea, która bardzo kocha swojego męża i chce mieć z nim dzieci, ale nienawidzi tej zmyślonej gry. Nadine Velazquez (Mam na imię Earl) gra żonę Ruxina, Sofie, w której ten jest całkowicie zakochany... i jednocześnie panicznie się jej boi.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:39 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze zerototycoon.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis zerototycoon.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.